موج
کدخبر : ۳۲۶۶۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326691

سرپرست مخابرات منطقه یزد گفت: مخابرات در این بحران اجتماعی با به کارگیری تمام ظرفیت ها، توان و تخصص نیروهای کارآمد به عنوان یاوران همیشگی در کنار شهروندان استان بود و پاسخگوی نیازهای مخابراتی و ارتباطی مشتریان است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد رضا زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد افزود: مخابرات با هدف توسعه بستر ارتباطی دیتا با نصب هفت هزار پورت اینترنت پرسرعت زمینه لازم را برای بهره برداری کاربران فراهم کرد.  

وی با اشاره به ورود کرونا و محدودیت اعلام شده از سوی ستاد مقابله با این بیماری ادامه داد: در این ایام تمهیدات ارتباطی برای در خانه ماندن شهروندان،انجام دورکاری اداره ها و نیازهای مشتریان به بسترهای های اینترنتی به کارگرفته شد.

این مسئول اظهار کرد: در راستای حمایت از خانواده‌ها و پویش در خانه بمانیم و با توجه به ارائه حجم رایگان اینترنت،حجم مصرفی مشترکان پرسرعت نسبت به قبل از ورود شیوع کرونا ۲ برابر افزایش یافت.

زارع گفت: مخابرات در این بحران اجتماعی با به کارگیری تمام ظرفیت ها، توان و تخصص نیروهای کارآمد به عنوان یاوران همیشگی در کنار شهروندان استان بود و پاسخگوی نیازهای مخابراتی و ارتباطی مشتریان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها