موج
کدخبر : ۳۲۶۵۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326536

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان یزد گفت: به مناسبت نزدیک شدن به ماه رمضان برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت کشتارگاه‌های مرغ استان یزد انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا علمدار دبیر کارگروه تنظیم بازار استان یزد با اشاره به نزدیک شدن ماه رمضان در خصوص تامین کالاهای این ماه گفت: این کالا‌ها شامل برنج هندی به میزان ۶۹۶ تن، شکر ۶۹۶ تن مرغ منجمد ۳۴۸ تن، گوشت قرمز منجمد ۲۰۹ تن، روغن ۶۹۶ تن و خرما ۱۳۹۰ تن است که از طریق فروشگاه‌های مختلف توزیع خواهد شد.

علمدار افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان نظارت بر بازار نیز با همکاری همه دستگاه‌های مسئول از جمله بازرسی اصناف، تعزیرات، مرکز بهداشت و سایر دستگاه‌ها افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه گزارش توزیع میوه شب عید استان یزد نیز در این نشست ارائه شد ادامه داد: بر این اساس در ایام عید ۱۶۰۰ تن سیب و پرتقال سهمیه استان بود که ۱۳۱۲ تن آن جذب شد و ۱۰۵۶ تن آن بین مردم توزیع شده است.

علمدار گفت: بررسی وضعیت و قیمت تخم مرغ، گوشت مرغ گرم و منجمد و هم چنین برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت کشتارگاه‌های مرغ استان یزد از دیگر موضوعات این نشست بود.

استاندار یزد در این نشست تلاش همه دستگاه‌های مرتبط با تنظیم بازار، همکاری اصناف را در مقابله با کرونا و موضوعات مرتبط با تنظیم بازار را بسیار ارزشمند دانست و از همراهی و همکاری خوب همه اصناف قدردانی کرد.

طالبی افزود: در ماه مبارک رمضان باید تمرکز، رسیدگی به اقشار آسیب پذیر از طریق نهاد‌های حمایتی و موسسات خیریه باشد و این موضوع با جدیت بیشتری دنبال شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها