موج
کدخبر : ۳۲۶۲۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326280

استاندار قم:

استاندار قم گفت: طرح فاصله‌گذاری هوشمند در سطح ادارات، واحدهای تولیدی و صنعتی باقدرت در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری و پاسخ به بحران قم، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فعالیت صنوف پرخطر قم مشروط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بعد از اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند به‌صورت پلکانی خواهد بود.

استاندار قم بیان کرد: برای بازگشت و نحوه فعالیت‌های اقتصادی ۱۱ صنف پرخطر در حال پیگیری از ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.

وی تصریح کرد: درمجموع رعایت‌های عمومی مردم در فاصله‌گذاری اجتماعی مطلوب بوده و کنترل ورودی‌های شهر قم تا پایان فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.

سرمست بیان داشت: صنوف کم‌خطر قم برای فعالیت در طرح فاصله‌گذاری هوشمند باید تا پایان هفته جاری اطلاعات خود را در سامانه سلامت ثبت نمایند.

استاندار قم اضافه کرد: هدف‌گذاری قم در ثبت‌نام اصناف در سامانه سلامت، درج اطلاعات تمام این واحدهای صنفی است.

سرمست گفت: در رابطه با شکل فعالیت اماکن مذهبی در ماه مبارک رمضان نیز در حال مذاکره با ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و تصمیم‌های کنونی فقط تا پایان فروردین‌ماه اعمال می‌شود.

استاندار قم در پایان با اشاره به سیلاب اخیر طی هفته جاری در قم عنوان کرد: در این سیلاب شاهد تلفات انسانی نبودیم اما این حادثه نشان داد که استان قم باید به دنبال تامین زیرساخت‌های مقابله با سیلاب به‌ویژه در سطح روستاها باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها