موج
کدخبر : ۳۲۶۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326186

علی اکبر جنگجو اعلام کرد:

رییس بیمارستان های اشرفی و نه دی خمینی شهر از تکمیل اورژانس بیمارستان نه دی با اعتباری بالغ بر 3 و نیم میلیارد در سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علی اکبر جنگجو   با اشاره به طرح توسعه اورژانس بیمارستان نه دی منظریه گفت: بیمارستان نه دی طبق نقشه راه سلامت مرکز پوشش ترافیکی حوادث شهرستان  است که به همین منظور پد هوایی در بیمارستان تعبیه شد و از یکسال قبل تا کنون که کلنگ ساخت اوژانس زده شد .

وی اظهار کرد:فضایی به مساحت 1000متر مربع با تمام استانداردهای روز کشور طراحی شد و تا کنون 95%کار پیشرفته است و با افتتاح اورژانس این مرکز در چرخه درمان شهرستان قرار می گیرد.

جنگجو ادامه داد: هزینه ساخت این اورژانس را دانشگاه علوم پزشکی استان عهده دار شد که مبلغ 3و نیم میلیارد تومان بابت اورژانس بیمارستان نه دی تخصیص یافت.

رییس بیمارستان های اشرفی و نه دی خمینی شهر  افزود: این اورژانس علاوه بر  ظرفیت پوشش شهرستانی می تواند پوشش غرب استانی را نیز به عهده بگیرد.

وی همچنین در بحث تکمیل و تجهیز بیمارستان نه دی تصریح کرد: به همت دانشگاه علوم پزشکی استان یک دستگاه آندوکولونوسکپی به ارزش یک میلیارد و سیصد وپنجاه میلیون تومان دیگر به تجهیزات درمانی بیمارستان اضافه شد.

علی اکبرجنگجو در پایان به تکمیل کادر پزشکی اشاره نمود و خاطر نشان کرد: در بیمارستان نه دی فوق تخصص غدد بزرگسال و اطفال و متخصص ریه و روماتولوژی و فوق تخصص گوارش بزرگسالان و اطفال مشغول خدمت رسانی به همشهریان می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها