موج
کدخبر : ۳۲۶۱۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326164

مدیرعامل کارخانه کیمیا رشد سپاهان در گفتگو با موج؛

مدیرعامل کارخانه کیمیا رشد سپاهان گفت: کارخانه کیمیا رشد سپاهان در سه خط تولید مکمل های دامی با بهترین کیفیت در حال فعالیت است.

سید احمد احمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در خصوص فعالیت های کارخانه اظهار کرد: کارخانه کیمیا رشد سپاهان در سال  93 به همت سید احمد احمدی و ابوالفضل کیانی راه اندازی شد و  با اشتغال 25 نفر مشغول تولیدات مکمل های غذایی دام و طیور است.

وی ادامه داد: ظرفیت تولید در این کارخانه ماهانه به هزار کیلو می رسد که هم م کمل های معدنی و هم مکمل های ویتامینه برای دام و طیور تولید می شود.

احمدی در خصوص مشکلات کارخانه گفت: در صدد راه اندازی دو خط تولید دیگر هستیم که بیشتر مراحل آن طی شده است و فرم smf که مجوز تولید اولیه است توسط سازمان دامپزشکی کشور به تایید رسیده است و در بخش آزمایش مواد که باید از سوی سازمان دامپزشکی کشور صورت پذیرد و پرسه زمانی طولانی را در بر می گیرد به دلیل وجود شیوع کرونا خط تولید معلق مانده است.

مدیرعامل کارخانه کیمیا رشد سپاهان از رییس دامپزشکی استان در خواست کرد: اگر مسئولان استان با شرایط کنونی اقتصادی  همدلی و تعامل بیشتری با تولید کنندگان این کارخانه داشته باشند قطعا این کارخانه می تواند به صورت محدود ماهانه ده تن تولید مکمل مواد غذایی دام و طیور داشته باشد.

احمدی در پایان خاطر نشان کرد: محصول توکسی ماینر که مشابه خارجی دارد از لحاظ کیفیت بهتربن محصول را تولید می کند و وارد کردن محصولات خارجی و استفاده آن جهت تغذیه دام ها بارها موجب سقط حیوان در دوران بارداری می شود.

مدیرعامل کارخانه کیمیا رشد سپاهان  اظهار داشت: همچنین تولید خط شیر خشک دامی در دستور کار هیات مدیره کارخانه قرار دارد.

به گزارش موج، شرکت کیمیا رشد سپاهان از سال 1391 توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان تغذیه دام و طیور با هدف رشد و توسعه کیفی صنعت دامپروری و نزدیک شدن به استانداردهای بین المللی، آغاز به فعالیت کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها