موج
کدخبر : ۳۲۴۲۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324228

حسین فرشیدی خبر داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به تشریح آخرین جزئیات مقابله با کرونا پرداخت و گفت: موارد مثبت کرونا در هرمزگان به 181 نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان، اذعان داشت: 1194 نفر از شروع خطر اپیدمی به عنوان بیمار حاد تنفسی بستری شده اند که از این تعداد 1041 نفر ترخیص شده اند و 91 نفر همچنان بستری هستند.

وی با بیان اینکه از این تعداد نیز از 804 نفر به دلیل مشکوک بودن به کرونا  نمونه گیری شده است، اظهار کرد: از 804 مورد مشکوک با مثبت شدن دو مورد جدید تا امروز جمع مبتلایان به 181 نفر رسید.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تاکنون 160 نفر ترخیص، 7 نفر بستری و 14 نفر فوت شده اند، خاطرنشان کرد: تاکنون جواب آزمایش 615 نمونه منفی اعلام شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در خصوص توزیع موارد مثبت اعلام شده نیز بیان کرد: توزیع موارد مثبت شهرستان های هرمزگان به تفکیک بندرعباس 92، کیش 37، قشم  ۱۹، پارسیان ۲، بستک  ۲، بندرلنگه ۷، حاجی آباد ۵، جاسک ۱، بندرخمیر 1، رودان ۴ و میناب 11 را شامل می شود.

وی در پایان در رابطه با آمار فوتی ها گفت: امروز خانم  ۶۳ ساله از میناب با بیماری زمینه ایی قلبی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها