موج
کدخبر : ۳۲۴۲۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324217

فرمانده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه خبر داد:

فرمانده دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: افتتاح نقاهتگاه نیروی دریایی سپاه در چالوس با ظرفیت 150 تختخواب افتتاح شد و قابل افزایش به 200 تختخواب می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، دریادار دوم پاسدار عبدالرضا دبستانی اظهار داشت : نقاهتگاه شهید حاج قاسم سلیمانی نیروی دریایی سپاه برای مراقبت از بیماران کرونایی در شهرستان چالوس افتتاح شد.

وی ادامه داد : این نقاهتگاه ۱۵۰ تختخوابی که قابل افزایش به ۲۰۰ تخت است با امکانات درمانی و کادر پزشکی  توسط نیروی دریایی سپاه در این شهرستان راه اندازی شد.

فرمانده دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به کاربری متفاوت مکان این نقاهتگاه افزود: این نقاهتگاه طی ۲۴ ساعت راه اندازی و ۱۲ ساعت تجهیز شد.

دریادار دوم پاسدار دبستانی گفت:با توجه به اهداف سپاه که یاری به مردم در شرایط بحران است، نیروی دریایی سپاه اقدام به راه اندازی ۳ بیمارستان صحرایی در کشور کرده که ۲ بیمارستان در جنوب و یک مورد هم در شمال کشور است.

وی بیان داشت : این نیرو به ضدعفونی کردن اماکن و معابر در شهر‌ها اقدام و چندین کارگاه تولید ماسک را نیز برای مقابله با ویروس کرونا راه اندازی کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها