موج
کدخبر : ۳۲۳۹۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323927

عبدالحمید سعدینی در گفتگو با موج؛

سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: در شهرستان بشاگرد بیش از ۵۰ روستا راه ارتباطی‌شان با مرکز شهرستان در بارندگی اخیر قطع شد.

عبدالحمید سعدینی سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان در گفتگو با خبرنگار موج،  با اشاره به اینکه در شهرستان بشاگرد بیش از ۵۰ روستا راه ارتباطیشان با مرکز شهرستان در بارندگی اخیر قطع شد، افزود: عمده ترین قطعی راه های روستایی در بخش گافر و پارامون، گوهران و بخش مرکزی این شهرستان بوده است و در شهرستان بشاگرد روستایی دچار آبگرفتگی نداشتیم اما محورهای مواصلاتی نیز در این شهرستان قطع شد و مراقبت های لازم از قبل انجام شده بود.

وی با بیان اینکه قبل از وقوع سیل به فرمانداری های شهرستان ها اعلام شده بود که تامین آذوقه مورد نیاز را بر عهده بگیرند افزود: در شهرستان جاسک نیز آب‌گرفتگی منازل نداشتیم ولی راه های جاده ای این شهرستان برای ساعاتی قطع شد‌ ولی ارتباطات تلفنی و رادیویی برقرار بود.

وی با بیان اینکه مشکل تردد در برخی از راه‌های روستایی شهرستان جاسک‌ همچنان ادامه دارد گفت: راه های ارتباطی شهرستان جاسک با استان سیستان و بلوچستان شهرستان، شهرستان بشاگرد و جاده جاسک به میناب برای ساعاتی مسدود شد.

*تشخیص کمک های بلاعوض به روستاییان سیل زده انجام خواهد شد

سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان در خصوص تشخیص کمک های بلاعوض به روستاییان سیل زده عنوان کرد: قطعا کمک های به روستاییان با توجه به ارزیابی های انجام شده کمک خواهیم کرد.

سعدینی در پاسخ به این سوال که علت بروز سیل در روستاهای شهرستان میناب چه چیزی بوده است، گفت: این موضوع نیاز به مطالعه و بررسی های بیشتری دارد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها