موج
کدخبر : ۳۲۳۸۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323899

به همت سازمان تاکسیرانی کرمانشاه؛

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه از تهیه و توزیع بیش از 10 هزار عدد ماسک به‌صورت رایگان بین تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه با اشاره با اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با بیماری کرونا در ناوگان تاکسیرانی کرمانشاه، اظهار داشت: پیش‌ازاین، ضدعفونی کردن مستمر ناوگان تاکسیرانی کرمانشاه، توزیع 4 هزار بروشور اطلاع‌رسانی حاوی نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های مقابله با کرونا در کرمانشاه، بین تاکسی‌داران شهر کرمانشاه به اجرا رسانده است.

سجاد سلیمانی با اشاره به تأکیدات شهردار کرمانشاه مبنی بر اقدامات پیشگیرانه در حوزه حمل‌ونقل عمومی کرمانشاه، افزود: این تعداد ماسک با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و سازمان تاکسیرانی به‌صورت رایگان بین رانندگان تاکسی توزیع شد.

سلیمانی با اشاره به رعایت کامل دستورالعمل‌های دانشگاه علوم پزشکی در ضدعفونی و پاک‌سازی ناوگان تاکسیرانی، خاطرنشان کرد: به دنبال مجموعه عملیات سازمان تاکسیرانی در خصوص پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، استقرار چندین اکیپ ضدعفونی به‌صورت سیار، ایجاد تونل گندزدایی و ضدعفونی ناوگان تاکسیرانی در میدان آزادی باهدف حفظ سلامتی تاکسیرانان و مسافران صورت است.

به گفته این مقام مسئول سازمان تاکسیرانى کرمانشاه با توجه به حساسیت موضوع همواره، آموزش و پیشگیرى از شیوع بیمارى کرونا را محوریت اقدامات خود قرار داده و از طریق مختلف نظیر، تبلیغات محیطى، شبکه‌های اجتماعى، انواع رسانه‌های مکتوب، مجازى، شنیدارى و دیدارى به امر اطلاع‌رسانی مباحث آموزشى طبق دستورالعمل‌های وزارت بهداشت پرداخته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها