موج
کدخبر : ۳۲۳۰۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323078

محمد قویدل خبر داد؛

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان از تولید بیش از 5 هزار ماسک در استان خبر داد و گفت: هرمزگان جزو پنج استان برتر در زمینه تولید ماسک است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد قویدل معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان هرمزگان، با اعلام این خبر که تولید ماسک در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش استان هرمزگان آغاز شده است، گفت: استان هرمزگان در زمینه تولید ماسک توسط هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش از آغاز مبارزه با شیوع ویروس کرونا، جزو 5 استان برتر کشور است.

وی ضمن تاکید به اهمیت کمک رسانی در دوران بحران، افزود: روزانه بیش از 5 هزار ماسک در هنرستان های سطح استان با همکاری خیرین، نیروی دریایی سپاه، نیروی انتظامی و بخشداریهای مناطق، توسط هنرآموزان و هنرجویان تولید می شود.

قویدل ادامه داد: تاکنون ماسک ها توسط نیروهای جهادی که متشکل از هنرآموزان و هنرجویان هنرستان های شهرستان های بندرعباس، پارسیان، میناب، رودان، مناطق سندرک و شیبکوه است تولید شده و هنرستان های دیگر مناطق نیز به دنبال کسب مجوز های لازم برای شروع این کار خیرخواهانه هستند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش استان  هرمزگان در زمینه تولید ماسک، با استان های بوشهر، مازندران، چهارمحال و بختیاری، یزد جزو استان های برتر کشور در تولید ماسک بهداشتی هستند.

قویدل با بیان اینکه همه در دوران بحران مسئول هستیم، گفت:ماسک های تولید شده بین خانواده های بی بضاعت و افراد نیازمند و بیمارستان ها توزیع می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها