موج
کدخبر : ۳۲۲۸۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322862

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کرمانشاه تاکنون 655 نفر بستری‌شده‌اند که از این تعداد 136 نفر مبتلا شده‌اند و 534 نفر نیز ترخیص شده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ابراهیم شکیبا در خصوص آمار بروز مبتلایان به کرونا در کرمانشاه ابراز داشت: بر اساس آمار تاکنون 136 نفر در استان کرمانشاه تست کرونای آن‌ها مثبت اعلام‌شده که این رقم طی 24 ساعته گذشته تاکنون 21 مورد اضافه‌شده است .

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در کرمانشاه افزود: متأسفانه از ابتدای اپیدمی تاکنون 11 نفر در استان کرمانشاه جان خود را در بیماری کرونا در کرمانشاه ازدست‌داده‌اند.

معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ادامه داد: از مجموع ورودی‌های بستری از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان کرمانشاه تاکنون 655 نفر بستری‌شده‌اند که از این تعداد 534 ترخیص و 110 بیمار نیز در حال حاضر بستری هستند

وی خاطرنشان ساخت: از مجموع مبتلایان 61 مورد در شهرستان کرمانشاه، 28 مورد در شهرستان سنقر، 17 مورد در شهرستان کنگاور، در اسلام‌آبادغرب 10 نفر، گیلانغرب 6 مورد، صحنه 3 نفر، هرسین 3نفر، جوانرود 3 نفر، سرپل ذهاب 3 مورد و در شهرستان پاوه 2 مورد ابتلا به کرونا به ثبت رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها