موج
کدخبر : ۳۲۲۷۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322704

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: 256 کیلوگرم حشیش کشف و چهار متهم در استان یزد دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ علی افخمی رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در ۲ عملیات جداگانه از همین تعداد خودرو عبوری ۲۵۶ کیلوگرم حشیش در استان یزد کشف شد.

وی افزود: در این ارتباط چهار متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند که متهمان قصد انتقال مواد کشف شده را از شرق و جنوب کشور به تهران داشتند.

همچنین ۲۳ اسفندماه جاری در ۲ عملیات جداگانه در استان یزد از ۲ دستگاه خودرو عبوری ۲۵۳ کیلوگرم حشیش کشف شد و در این ارتباط ۲ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون افزون بر ۳۲  تن انواع موادمخدر در استان کشف شد که گزارشی از نوع مواد افیونی، تعداد دستگیرشدگان و خودروهای توقیف شده در اختیار رسانه ها گذاشته نشده است.

جاده‌های یزد نقش مؤثری در برقراری ارتباط استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب و شرق و غرب، در برخی مواقع راه‌های آن برای انتقال کالای قاچاق و مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها