موج
کدخبر : ۳۲۲۵۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322540

رئیس دانشگاه علوم پزشکی در اطلاعیه‌ای به دلیل خطر شیوع بیش‌ازپیش کرونا اعلام وضعیت قرمز در استان کرمانشاه شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، در استان کرمانشاه بع دلیل خطر شیوع ویروس کرونا توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام وضعیت قرمز شد.

پیام بسیار مهم رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خطاب به مردم استان در مورد خطر شیوع همه گیر کرونا در کرمانشاه به شرح زیر است:

به نام خدا

مردم شریف استان کرمانشاه

همان‌گونه که مستحضرید ویروس کرونا در حال حاضر بیش از ۱۲۰ کشور جهان را درگیر کرده و بیش از ۱۲۰ هزار نفر مبتلا و حدود ۵ هزار قربانی ماحصل هجوم این ویروس به کشورهای مختلف جهان است

کشور ما و به‌تبع آن استان کرمانشاه نیز در معرض آسیب گسترده این ‌ویروس قرارگرفته و متأسفانه به‌زودی با آمار بالای مبتلایان، شاهد یک رخداد تلخ و همه‌گیر در کشور و استان خواهیم بود

لذا به‌صراحت با اعلام ‌وضعیت قرمز و هشدار جدی یک بحران فراگیر که شمار بسیاری از خانواده‌های استان را به گرداب رنج‌ و ‌عذاب خواهد کشید، از همه مردم، از هر قشر، صنف، ‌مذهب، منطقه و ... در استان قویاً می‌خواهم برای نجات جان خود و خانواده‌تان، در خانه به‌صورت قرنطینه و ‌بدون ارتباط با دیگران بمانید و به‌هیچ‌وجه با حضور در جمع، بازار، خیابان و یا هرجای دیگری، خود را در معرض حمله دردآور ویروس به جان و‌ روانتان قرار ندهید.

ضمن اینکه از همکاری گسترده مردم فهیم استان در مبارزه با کرونا سپاسگزاری می‌نمایم، به همگان اعلام می‌کنم این هشدار را به‌منزله یک‌فوریت گسترده بهداشتی بدانید و‌ با انجام رفتارهای پرخطر و یا بی‌توجهی به دستورات بهداشتی، در درد، رنج و ‌مرگ عزیزانتان سهیم نشوید، چراکه در حال حاضر با بی‌توجهی و سهل‌انگاری عده‌ای، جان دیگر شهروندان و به‌ویژه کادر بهداشتی، درمانی کشور که با ایثار و ازخودگذشتگی کم‌نظیر در حال تلاش شبانه‌روزی هستند، به مخاطره جدی افتاده و یا موجب مرگ آنان شده است.

در پایان تکرار می‌کنم که در خانه بمانید و با هر آنچه دارید و برای شما مقدور است، زندگی خود را در خانه بگذرانید. مغازه‌ها و ‌محل‌های خود را تعطیل و ترک کنید، زیرا شهر پر از بمب باران ویروس وحشی کووید ۱۹ است و این زندگی شما را به‌شدت تهدید می‌کند.

شما را به خدا در خانه بمانید!

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها