موج
کدخبر : ۳۲۲۱۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322113

در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ؛

رئیس انجمن نمایشگاه‌های ایران از تعطیلی تمام مراکز نمایشگاهی در کشور به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی یارمحمدیان بیان کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعالان صنعت نمایشگاهی کشور با تعطیل کردن مراکز نمایشگاهی در حفظ سلامت مردم پیش قدم بوده‌اند.

وی با تاکید بر جایگاه شرکت‌های نمایشگاهی در کشور افزود: تعطیل کردن سایت‌های نمایشگاهی نشان می‌دهد که فعالان این صنعت درک صحیحی از شرایط فعلی جامعه و حفظ بهداشت آن دارند؛ از همین رو این اقدام در راستای سلامت نگاه داشتن مردم صورت گرفت.

یارمحمدیان با اشاره به هزینه‌هایی که با عدم برگزاری نمایشگاه ها به شرکت‌های نمایشگاهی وارد شده است، اضافه کرد: برگزار نشدن هر کدام از عناوین نمایشگاهی برای شرکت‌ها، مجریان، غرفه‌سازان و سایر فعالان مرتبط با این صنعت خساراتی به وجود آورده، ولی تمام این سیاست‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در مکان‌های با جمعیت بالا انجام شده است.

رئیس انجمن نمایشگاه‌های ایران با تاکید بر جایگاه نمایشگاه‌ها در رونق بخشیدن به اقتصاد کشور گفت: ما به آینده امیدواریم و این اطمینان را به فعالان اقتصادی می‌دهیم که با گشایش دوباره سایت‌های نمایشگاهی شاهد بهبود کسب و کارها و به راه افتادن مجدد چرخ‌های اقتصاد در کشورمان باشیم و دوباره نمایشگاه محلی برای امید و نشاط جامعه و اقتصاد خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها