موج
کدخبر : ۳۲۱۶۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321682

با هیچ کسی تعارفی نداریم:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: در برخورد با متخلفین و محتکران و تامین اقلام و مواد بهداشتی مورد نیاز مردم با هیچ کس تعارف نداریم.

به گزارش خبر گزاری موج اردبیل، سید عبدالله طباطبایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: در برخورد با متخلفین و محتکران و تامین اقلام و مواد بهداشتی مورد نیاز مردم با هیچ کس تعارف نداریم.

 وی ادامه داد: از نخستین روز های  شیوع این ویروس کرونا در استان  برخورد با متخلفین در دستور کار قرار گرفته و همچنان این مهم مورد توجه است.

پذیرایی از مسافران در کلیه مراکز اقامتی ممنوع است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کردک  در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پذیرایی از مسافران در کلیه مراکز اقامتی، سیاحتی، هتل‌ها و مسافرخانه‌های استان ممنوع بوده و در صورت مشاهده ارائه خدمات پلمپ می‌شوند.

طباطبایی با بیان اینکه در شرایط فعلی سلامتی مردم در اولویت است، بیان کرد: انتظار می‌رود کلیه صاحبان مراکز اقامتی و سیاحتی در استان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همکاری کنند.

همشهریان برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان در خانه بمانند

وی تصریح کرد: مردم استان برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان در خانه بمانند و موارد بهداشتی که از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان مورد تاکید است، رعایت کنند.

طباطبایی با تاکید بر لزوم اجتناب از سفرهای غیر ضرور افزود: دستگاه قضایی استان با همکاری دستگاه‌های ذیربط در راستای حفظ سلامتی مردم در بعضی از محورهای مواصلاتی استان اردبیل محدودیت‌هایی ایجاد کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها