موج
کدخبر : ۳۲۱۶۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321664

فرماندار چالوس:

فرماندار چالوس گفت: با شیوع بیماری کرونا ویروس شهرستان چالوس جزء مناطق پر خطر کرونایی شده است که نیاز است مردم رعایت و در خانه بمانند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد ناصر زندی اظهار داشت: کادر درمان شهرستان چالوس با تمام امکانات در حال خدمت رسانی است و بسیاری از بیماران در منزل توسط تیم پزشکی تحت مراقبت قرار دارند.

وی ادامه داد: تعطیلات به دلیل عدم شیوع بیماری کرونا به معنای مسافرت و تفریح نیست لذا از ورود مسافران به استان مازندران از جاده چالوس جلوگیری می شود و سلامت مردم برای ما اهمیت دارد.

زندی تصریح کرد: بازار شهرستان چالوس امروز و فردا تعطیل است تا بتوانیم این بیماری را کاهش دهیم و از مردم درخواست داریم در خانه بمانند.

فرماندار چالوس تاکید کرد: موضوع بیماری کرونا ویروس بسیار بسیار جدی است و نیاز است مردم نیز رعایت کنند و کمک کنند تا این بیماری کنترل شود.

وی گفت: با کمک خیرین ، سپاه پاسداران و گروههای مختلف مردمی تعداد زیادی ماسک و لباس یکبار مصرف تهیه شده که به مرور در اختیار مردم و بیمارستانها قرار می گیرد.

زندی بیان داشت: توسط شهرداری ها و بخشداری به صورت مستمر ضد عفونی سطح خیابانها در شهر و روستا انجام و ادامه دارد و امیدواریم شرایط هر چه زودتر عادی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها