موج
کدخبر : ۳۲۱۵۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321532

ثبت نام مرحله دوم طرح مسکن ملی استان‌ البرز در سامانه tem.mrud.ir آغاز شده و تا ساعت ۲۴ یکشنبه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز،  ثبت نام متقاضیان مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از ساعت ۱۰ صبح امروز با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، آغاز شد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر انجام ثبت نام از خانه و با تلفن همراه یا رایانه گفت: متقاضیان مرحله دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن نگران سرعت اینترنت و جا افتادن احتمالی از ثبت‌نام نباشند، به منظور کاهش نگرانی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از سرعت پایین اینترنت، شیوه ثبت نام را تغییر دادیم و هم اکنون این امکان وجود دارد که متقاضیان در مدت دو روز ثبت  نام خود را انجام دهند.

محمود محمودزاده افزود: پیش تر بعد از تکمیل ظرفیت سایت بسته می شد که هم اکنون این شرایط برداشته شده است و تمامی متقاضیان مسکن با داشتن شروط تاهل، عدم استفاده از تسهیلات ساخت و یا خرید مسکن، عدم مالکیت زمین و واحد مسکونی و همچنین سبز بودن فرم ج می توانند در سامانه ثبت نام کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی از دیگر مواردی را که در مدت زمان ثبت‌نام تغییر ایجاد شده است را شرایط فعلی ایران و حفظ رعایت بهداشت فردی و عمومی اعلام کرده و افزود: متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی می توانند بدون مراجعه به کافی نت ها و در منزل خود با تلفن همراه و یا کامپیوترهای شخصی نسبت به ثبت نام اقدام کنند. بدین معنا فرصت مکفی در اختیار متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای ثبت نام وجود دارد.

وی در خصوص پالایش و نحوه انتخاب متقاضیان مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن ، گفت: از آنجاییکه ظرفیت مشخصی وجود دارد و این احتمال هست که تعداد ثبت نامی ها بیش از اندازه ظرفیت مجاز باشد، نتایج از طریق قرعه کشی اعلام خواهد شد.

محمودزاده افزود: با ایجاد شرایط عادی بهداشتی در کشور، قرعه‌کشی منتخبان مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در مراسمی با حضور مراجع نظارتی و خبرنگاران انجام می‌شود.

محموزاده گفت: در خصوص ثبت اعتراض های نتایج مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکنریال هنوز فرصت وجود دارد که مردم اعتراضات خود را نسبت به مرحله اول ثبت نام، در سامانه tem.mrud.ir ثبت کنند. اعتراض ها رسیدگی می شود و نتیجه نهایی نیز به معترضان مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن،  اعلام می‌شود.

در استان البرز شهرهای نطرآباد و فردیس ظرفیت ثبت نام دارند.

 

 

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها