موج
کدخبر : ۳۲۱۰۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321002

با دستور مقام قضایی؛

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از کشف و شناسایی انبار نگهداری 237 هزار عدد دستکش بهداشتی احتکار شده در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، تصریح کرد: با توجه به انتشار سریع ویروس کرونا در کشور و استان و همچنین نیاز شدید و حیاتی عموم مردم به اقلام بهداشتی و مواد شوینده، در پی تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه، دستگاه قضایی استان هرمزگان با محوریت دادسراهای عمومی و انقلاب به منظور برخورد قاطعانه با محتکرین اقلام بهداشتی،  نظارت و کنترل صنوف و انبارها را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است. 

 

صالحی تصریح کرد: در این راستا به دستور مقام قضایی و با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی یک انبار احتکار اقلام بهداشتی در یکی از محلات بندرعباس شناسایی و در بازرسی از انبار مورد نظر 237 هزار عدد دستکش بهداشتی و 50 لیتر مایع ضد عفونی کننده کشف و ضبط شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطر نشان کرد: بنابر گزارش ضابطین، ارزش تقریبی این اقلام احتکار شده 2 میلیارد و 500 میلیون ریال است و در این رابطه یک متهم دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی انبار مورد نظر پلمب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها