موج
کدخبر : ۳۲۰۷۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320715

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در استان کرمانشاه با اعلام این خبر که از ابتدای انتشار ویروس تاکنون 5 مورد مثبت ثبت‌شده است، گفت: از این تعداد یک مورد فوتی در کرمانشاه داشته‌ایم.

رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه با اعلام این خبر که از 50 بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در کل استان جواب 5 نفر فقط مثبت بوده است، ابراز داشت: از تعداد افراد بستری‌شده 21 نفر در بیمارستان گلستان کرمانشاه و مابقی در بیمارستان‌های کل استان در حال خدمات گیری بیمارستانی مقابله با کرونا در کرمانشاه هستند.

شکیبا با تأکید بر اینکه در صورت همکاری مردم در رعایت موازین بهداشتی، شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه تحت کنترل خواهد بود، اظهار داشت: تمامی تست‌های مشکوک به کرونا در کرمانشاه جز 5 مورد مذکور، همگی منفی بوده‌اند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در استان کرمانشاه ضمن دعوت از افرادی که دچار عفونت‌های تنفسی هستند، برای انجام آزمایش تست کرونا، اظهار داشت: می‌توانند با مراجعه به‌تمامی مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و مطب‌ها از اقدامات اولیه توسط پزشک بهره‌مند شوند و چنانچه فرد مراجعه‌کننده مشکوک به کرونا تشخیص داده شود به بیمارستان گلستان کرمانشاه ارجاع می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها