موج
کدخبر : ۳۲۰۵۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320586

رامین صادقی خبرداد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: واحدهای تولیدی استان بخش عمده‌ای از نیازهای ما از حیث مواد ضدعفونی کننده تامین شده و در تهیه ماسک و ضدعفونی کننده هیچگونه محدویتی نداریم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در چهارمین جلسه کمیته اقتصادی ستاد پیشگیری از  ویروس کرونا و جلسه تنظیم بازار اظهار کرد: در سطح استان اردبیل بخش عمده‌ای از نیازهای ما از حیث مواد ضدعفونی کننده تامین شده و در تهیه ماسک و ضدعفونی کننده هیچگونه محدویتی نداریم.

10 هزار عدد انواع مواد ضدعفونی کننده

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ادامه داد: 10 هزار عدد انواع مواد ضدعفونی کننده در قالب ظروف 10 و 20 لیتری به به بازار تزریق شده است تا بازار از این مواد اشباع شود.

صادقی بیان کرد: مقرر شده تا شهرستان‌ها هم به تبع مرکز استان از این امکانات برخوردارشوند تا در شهرستان‌ها نیز محدودیتی از نظر تامین مواد ضدعفونی کننده وجود نداشته باشد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در خصوص تولید و توزیع ماسک نیز گفت: یکی از واحدهای تولیدی استان اردبیل اعلام آمادگی کرده تا ماسک 3 لایه به تعداد حداقل10 هزار عدد در روز را در اختیار واحدهای پخش قرار دهد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها