موج
کدخبر : ۳۲۰۵۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320507

عضو شورای اسلامی شهر چالوس خبر داد:

عضو شورای اسلامی شهر چالوس گفت: شهرداری چالوس برای سال 1399 بودجه ای به مبلغ 73 میلیارد تومان پیشنهاد داد که 55 درصد عمرانی و 45 درصد جاری می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مسعود زندی اظهار داشت: بودجه سال 98 شهرداری چالوس  41 میلیارد تومان بوده با توجه به تحقق آن متمم 22 میلیارد تومانی خود و مجموعا 63 میلیارد تومان شد که 45 درصد جاری و 55 درصد عمرانی شد.

وی ادامه داد: از مجموع 22 میلیارد تومانی که در سال 1398 به بودجه شهرداری متمم خورد 17 میلیارد تومان آن در بخش های عمرانی هزینه شده است.

زندی تصریح کرد: در سال جدید نیز شهرداری و شورای اسلامی شهر چالوس چندین پروژه عمرانی در مناطق مختلف شهری در دست اجرا دارند تا بتوانیم وضعیت رو به رشد عمرانی شهر را ادامه دهیم.

عضو شورای اسلامی شهر چالوس بیان داشت: از شهردار و مجموعه همکاران شهرداری که تلاش وافری در ارایه خدمت رسانی مطلوب به شهروندان چالوسی را دارند تشکر نموده و قطعا تلاش دوستان رضایتمندی شهروندان را نیز به همراه دارد.

زندی گفت: از همکاران خودم در شورای اسلامی شهر چالوس نیز تشکر می کنم که در جهت توسعه عمران و آبادی شهر همراه و همگام هستند و الویت همه همکاران در شورای اسلامی شهر چالوس خدمت صادقانه به شهروندان است.

وی در رابطه به پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در شهر چالوس نیز گفت: دو اکیپ شامل یک دستگاه ماشین آتش نشانی و یک دستگاه مجهز به واترجت از ساعت شش صبح فردا نسبت به شستشو و ضد عفونی خیابانهای اصلی شهر اقدام خواهند کرد.

زندی بیان داشت: عملیات ضدعفونی کلیه تاکسی‌های سطح شهر توسط سه اکیپ سمپاش موتوری دوشی انجام می‌شود و ضدعفونی ادارات، اماکن عمومی، بیمارستان، دانشگاه، دیوارها و پیاده روهای سطح شهر از امروز آغاز شده و در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها