موج
کدخبر : ۳۲۰۰۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320075

عباس مرادیان خبر داد:

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر از وجود 100باشگاه ورزشی در شهرستان خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، عباس مرادیان با اشاره به فعالیت 100 باشگاه ورزشی در خمینی شهرگفت: شهرستان خمینی شهراز جایگاه بسیار خوبی برخوردار است و تفاوت آن با دیگر شهرهای استان در این است که استفاده از نیروهای جوان شهرستان در بحث ورزش راس امور ورزشی قرار دارد.

وی با بیان اینکه پیشرفت های بسیار خوبی در رشته های ورزشی به دست آمده افزود: یکی از دلایل موفقیت تیم های ورزشی در شهرستان پشتکار رییس هیات ها و تلاش افراد شرکت کننده در مجموعه های ورزشی است‌.

مرادیان خطاب به مربیان ورزش هاکی گفت: هیات هاکی توانسته است بیش از حد انتظار فعالیت خود را به منصه ظهور بگذارد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان از خدمات رییس هیات هاکی تشکر کرد و اظهار داشت: این مجموعه توانسته است ورزش هاکی را در محلاتی که از نظر فرهنگی معضلات زیادی دارا هستند جذب این ورزش نمایند.

 وی ادامه داد: با توجه به تراکم جمعیت سرانه ورزش ی برای شهرستان خمینی شهر با کمبود مواجه است و  صدای جامعه ورزش نیاز به شنیدن دارد و امید است مسئولان استان در بحث اختصاص سرانه ورزشی نظرمثبتی به شهرستان خمینی شهر داشته باشند همانگونه که تا کنون تعاملات خوبی با ورزش شهرستان داشته اند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر از 100 باشگاه ورزشی در شهرستان خبرداد و اظهار کرد: امید است با کمک فرمانداری و خیرین بتوان سرانه ورزش در شهرستان را از وضع موجود به وضعیت مطلبوب تری رساند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها