موج
کدخبر : ۳۱۹۸۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319898

فاطمه نوروزیان:

چند مورد مشکوک به کرونا در استان هرمزگان، تحت نظر هستند و نمونه برداری از آن‌ها انجام شده که تا به امروز آزمایش یکی از آن‌ها منفی اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، اظهار کرد: چند مورد مشکوک به کرونا در استان تحت نظر هستند و نمونه برداری از آن‌ها انجام شده که تا به امروز آزمایش یکی از آن‌ها منفی اعلام شده است.

وی افزود: احتمال مبتلا بودن دیگر موارد بستری در استان نیز به اعتقاد پزشکان متخصص هرمزگان با توجه به شرح حال بیماران، ضعیف است، اما با این حال به منظور پیشگیری، این افراد بستری و نمونه برداری از آن‌ها انجام شده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیماران مشکوک در بندرعباس در بخش عفونی بیمارستان شهید محمدی تحت نظر و در دیگر نقاط هرمزگان نیز بیماران در بیمارستان‌های محل اقامت بستری هستند.

وی افزود: تا به این لحظه هیچ مورد مثبتی در هرمزگان گزارش نشده است و در صورت گزارش به طور یقین به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

نوروزیان عنوان کرد: تنها مرجع رسمی اخبار مربوط به مبتلایان به کرونا، وزارت بهداشت است و شهروندان اخبار را فقط از مراجع رسمی پیگیری کنند و به شایعات توجهی نداشته باشند.

وی از شهروندان خواست تا آرامش خود را حفظ کنند و با رعایت بهداشت فردی و عمومی به قطع زنجیره انتقال این بیماری کمک کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها