موج
کدخبر : ۳۱۹۱۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319182

رییس ستاد انتخابات استان قم:

رییس ستاد انتخابات استان قم با اشاره به حضور پرشور مردم درپای صندوق‌های رأی از دقیقه‌های ابتدایی فعالیت شعب اخذ رای گفت: امنیت و آرامش در سراسر نقاط استان و محل‌های اخذ رأی کاملا حاکم است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بیژن سلیمان پور درسخنرانی پیش ازخطبه‌های نماز جمعه شهر مقدس قم، اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز به کوری چشم دشمنان بیش از هر زمان دیگری دراوج سربلندی و اقتدار قرار دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم افزود:‌  امروز مردم قم پای صندوق‌های رأی آمده‌اند تا پاسخی کوبنده به یاوه گویان داده و دفاع همیشگی خود از نظام اسلامی و ولایت فقیه را به رخ جهانیان بکشند.

وی حضور پرشور مردم در انتخابات را برگ زرین دیگری در تاریخ باشکوه انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت:‌ ملت غیور ایران اسلامی در دفاع از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و لبیک به ندای مقام معظم رهبری و نشان دادن وحدت و اقتدار ملی در پای صندوق های رأی حاضر شده‌اند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم با بیان اینکه ایران اسلامی پیام انقلاب خود را به سرتاسر جهان صادر کرده و نقش تأثیرگذاری درمعادلات منطقه‌ای و جهانی دارد، خاطرنشان کرد: برای تداوم و استحکام این مسیر مقدس و ارزشمند، مردم با حضور چشمگیر درانتخابات پیروزی قاطع دیگری را برای کشورمان رقم می‌زنند.

سلیمان پور در پایان با بیان اینکه مردم حضور در پای صندوق‌های رأی را به ساعات پایانی مؤکول نکنند، گفت: امیدواریم مردم هرچه سریعتر در این انتخابات حاضر شده و انجام این فریضه شرعی، ملی و انقلابی را به ساعات پایانی مؤکول نکنند تا با ازدحام جمعیت مواجه نشویم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها