موج
کدخبر : ۳۱۸۶۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318652

مدیرعامل شرکت ورزش گسترسپاهان در گفتگوی اختصاصی با موج خبر داد؛

مدیرعامل شرکت ورزش گسترسپاهان از ایجاد بیش از ۶۰ ظرفیت شغلی در اصفهان خبر داد.

 فرهاد رحیمی در روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اظهار داشت: کارآفرینی فرایندی است که در آن فرد دارای ایده و فکر جدید با بسیج منابع از طریق فرایند ایجاد کسب و کار که توام با مخاطره مالی و اجتماعی و حیثیتی  است محصول و خدمت جدیدی را عرضه می کند.

وی با اشاره به برخی از ویژگی های کار آفرینی گفت: ویژگی های شخصیتی کارآفرین شامل چالش های ذهنی مثبت، توفیق طلبی وتمایل به ریسک و مخاطره و همچنین گرایش به خلاقیت و نوآوری و روحیه شکست ناپذیر مرکز کنترل درونی و نیاز به استقلال می باشد وشخصیت کار آفرین  دارای انعطاف پذیری بالا وروحیه عملگرا می باشد همچنین با تدبیر بدنبال حل و فصل چالش ها و رسیدن به بهترین نتیجه هستند و توضیحات زیاد(تئوریک) برایشان خسته کننده است.

رحیمی با بیان اینکه کارآفرینان حرف زدن بدون عمل را بیهوده می دانند، افزود: اینان افرادی پر انرژی و با انگیزه زیاد هستند که در لحظه حال زندگی می کنند ولی تمرکزشان روی آینده است و نسبت به اتفاقات اطراف هوشیارند و از مشارکت در کارهای گروهی لذت می برند و نیزدائم در حال یادگیری هستند.

این مدرس دانشگاه از ارزش آفرینی در کسب و کار یاد کرد وگفت: ارزش آفرینی از مولفه های اساسی کارآفرینی است و معنی آن این است که تولید کالا یا خدمت به ایجاد یا افزایش ارزشی برای مشتری منجر شود. ارزش هم در واقع چیزی است که مشتری می طلبد و حاضر است بابت آن پول خرج کند. سازمان هایی که فلسفه بازاریابی را پذیرفته اند همواره برای خلق ارزش برای مشتریان در تلاشند . ارزش ملاک انتخاب مشتری است.

کار آفرین برتر استان از انگیزه های کار آفرینی یاد کرد و ادامه داد: نارضایتی از محیط کاری و تمایل به استقلال مالی وهمچنین تمایل به عملکرد مستقل( رئیس خود بودن) و  دستیابی به اهداف شخصی از انگیزه های کار آفرینی است ومن از کودکی عاشق کار کردن بودم ، در تمام این سال ها همه تلاشم بر این بوده که دانش و مهارت لازم را برای کاری که انجام می دهم و مسیولیتی که برعهده گرفتم کسب کنم. هنوز به رویایی که داشتم نرسیده‌ ام راه زیادی مانده ولی پرقدرت و پرتلاش ادامه می دهم.

 مدیر عامل مجموعه ورزشی رویال آرنا اظهار کرد: سال ها بود که بدنبال راه اندازی مجموعه‌ ای بودم که هم در شأن مردم اصفهان باشد و هم در کشور بتواند در زمینه‌ سلامت و ورزش جایگاهی داشته باشد. تقریبا از 4 سال پیش پروژه ای را در مجموعه‌ هتل کوثر جهت ارتقاء سطح سلامت مردم اصفهان شروع کردم و به لطف پروردگار امروز مجموعه رویال آرنا در موقعیت و جایگاه قابل قبولی از دیدگاه مخاطبان و ورزش دوستان اصفهان رسیده است.

وی با بیان اینکه رویال آرنا مجهز ترین دستگاههای ورزش بدنسازی را در اختیار شما قرار می دهد تا در محیطی سرشار از انرژی به کمک این تجهیزات، عضلات خود را تقویت کنید، چربی های بدنتان را بسوزانید و بدنی زیباتر و مقاوم تر بسازید  گفت: گروه رویال آرنا سعی دارد تا با بهره گیری از برترین برند های تجهیزات ورزشی در ارائه مطلوب ترین خدمات به مشتریان خود پیشتاز این عرصه باشد.

فرهاد رحیمی اضافه کرد: این مجموعه با دارا بودن مربیان حرفه ای و با تجربه در زمینه پرورش اندام و بدنسازی به شما کمک می کنند تا در کنار بهترین و کامل ترین دستگاه های ورزشی، متد تغذیه وبرنامه تمرینی حس خوب ورزش کردن در فضایی متفاوت را تجربه کنید.

مدیرعامل شرکت ورزش گستر سپاهان بیان داشت:حضور مربیان حرفه ای و دلسوز نقش بسیار مهم و به‌سزایی در تربیت ورزشکاران دارند، داشتن وجدان کاری، تخصص، و اخلاق سه عنصر مهم یک مربی محسوب می‌شود. در این مجموعه سعی شده است با حضور مربیان حرفه ای گامی بلند در جهت تربیت ورزشکاران حرفه ای برداریم.

وی ادامه داد: در باشگاه رویال آرنا پرشین ۶۰ نفرخانم و آقا در مشاغل مختلف از جمله مربیگری بدنسازی، ورزش در آب ، بازتوانی، ماساژ، مشاور ورزش ، مشاور تغذیه، مدیر فنی استخر ، ناجی، امور مالی، اداری، حسابداری، روابط عمومی ، خدمات عمومی، نگهداری  مشغول به کار هستند و در این مجموعه میزبان باشگاه های حرفه‌ ای و بزرگی مثل سپاهان و ذوب آهن هستیم.

کار آفرین برتر استان اصفهان گفت:  تلاش ما در مجموعه‌ رویال آرنا جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان پایانی نخواهد داشت و همین جا قول می دهم که در آینده مجموعه‌ های کامل تری در استان اصفهان راه اندازی کنم.

به گزارش موج، فرهاد رحیمی رئیس هیئت تنیس استان اصفهان وکارآفرین برتر ورزشی استان اصفهان در سالهای ۹۶ و۹۷ ودارنده لوح تقدیر از اداره کل ورزش و جوانان استان و کانون کارآفرینی کشور و همچنین مدرس دانشگاه در زمینه دروس کارآفرینی ورزشی و دیرین اماکن و باشگاه های ورزشی و مدیریت سازمان های ورزشی می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها