موج
کدخبر : ۳۱۸۵۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318551

حمید گلی‌پور در افتتاح دومین نمایشگاه صنعت آب و آبیاری :

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی همدان با اشاره به شرایط اقتصادی و تحریم، برگزاری نمایشگاه را فرصت مغتنمی برای ارتباط بیشتر تولیدکنندگان و مصرف کنندگان دانست.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حمید گلی پور  مدیرعامل نمایشگاه بین المللی همدان در آیین افتتاح دومین نمایشگاه صنعت آب و آبیاری کشاورزی و تاسیسات آب و فاضلاب بیان کرد: این نمایشگاه به مدت ۵ روز پذیرای بازدیدکنندگان گرامی است. 

گلی پور افزود: علیرغم تمایل ما به برگزاری این نمایشگاه به صورت وسیع و با شرکت کنندگان بیشتر به دلیل شرایط اقتصادی و تخصصی بودن نمایشگاه میسر نشد و در مساحتی ۱۵۰۰ مترمربع با حضور شرکت کنندگان از ۷ استان برگزار شد. 

وی ادامه داد: این نمایشگاه علاوه بر پایتخت، تنها در دو استان اصفهان و خراسان رضوی برگزار می شود و همدان نیز برای دومین بار میزبان این نمایشگاه تخصصی است. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعت آب و آبیاری کشاورزی و تاسیسات آب و فاضلاب در معرض نمایش قرار می‌گیرد.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی همدان تاکید کرد: پس از تحریم و شرایط اقتصادی چنین نمایشگاهی می تواند به تولیدکنندگان کمک کند و بتوانند با مصرف کنندگان ارتباط بگیرند و نظرات آن ها را داشته باشند و آخرین دستآوردهای خود را به جامعه کشاورزی معرفی کنند.

گلی‌پور با تاکید بر اینکه این نمایشگاه تخصصی، تنها در سه استان دیگر برگزار می‌شود، بیان کرد: امیدوارم سالهای آتی این نمایشگاه با قدرت بیشتری برگزار شود. در این نمایشگاه با توجه به تخصصی بودن آن، ساعات بازدید متناسب با مخاطبان آن از ساعت ۱۱ تا ۱۸ تعیین شده است. 

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها