موج
کدخبر : ۳۱۸۳۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318328

مدیرعامل شرکت ذوب آهن:

مدیرعامل شرکت ذوب آهن گفت: وظیفه مادران ساختن آینده جامعه است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، منصور یزدی زاده در آیین جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به بانوان شاغل در این مجتمع عظیم صنعتی گفت: حضرت فاطمه (س) اسوه زنان عالم ، نقش خود را به عنوان دختر پیامبر اکرم (ص) ، همسر حضرت علی (ع) و مادر بزرگوار امامان گرانقدرمان آنچنان خوب و کامل ایفا نمود که در هر زمان ، بانوان می توانند از ایشان الگو بگیرند تا در ایفای نقش خود در زندگی موفق باشند.

وی افزود: باعث خرسندی و افتخار است که بخشی از جامعه ذوب آهن اصفهان را بانوان تشکیل می دهند و این همکاران پرتلاش علاوه بر اینکه در منزل مسئولیت های مختلف دارند، با فعالیت در این مجتمع عظیم صنعتی ، هم در صنعت کشور ایفای نقش می کنند و هم بار اقتصادی خانواده را به دوش می کشند.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: پروردگار باری تعالی ، وعده بهشت را به مادران داده است که نشان دهنده ارزش والای آنهاست. در مجموع باید قدر بانوان را دانست تا حرکت جامعه به سمت تعالی و پیشرفت با سرعت انجام شود و بنیان خانواده حفظ گردد.

در ادامه مدیر روابط عمومی شرکت ذوب آهن ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن  گفت: روز زن،روز تکریم مقام و ارزش زنان در فرهنگ اسلامی است، زنان در دین ما اسوه صبر و بردباری هستند. بانوان هستند که بار تربیتی خانواده را به دوش می کشند و همواره در تعالی خانواده نقش کلیدی دارند.

علیرضا امیری افزود: ارزش نقش مادر بودن و همسر بودن بانوان در کنار فعالیتی که انجام می‌دهند باید سنجیده شود زیرا وظیفه مادران ساختن آینده جامعه است.

وی اظهار داشت: برای امر به معروف و نهی از منکر نیز باید مانند مادر دلسوز بود ، بدین ترتیب می توان قصد خود را خالص نمود و برای رضای خدا این کار را انجام داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها