موج
کدخبر : ۳۱۸۰۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318000

وزیر نیرو در مازندران:

وزیر نیرو گفت: وزارت نیرو 176پروژه در بخش‌های مختلف آب و برق و فاضلاب مازندران با پیشرفت ۴۶ درصدی در دست اجرا دارد .

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، رضا اردکانیان در حاشیه بهره برداری از پروژه های استان مازندران اظهار داشت: برای 176 پروژه وزارت نیرو در استان مازندران  20 هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه گذاری درنظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تاپایان سال وعده کردیم 227پروژه بزرگ را با سرمایه گذاری 33هزار میلیارد تومان بهره برداری کینم و امروز در مازندران یکصد و پنجاه و سومین پروژه در مجموع با سرجمع اعتباری و سرمایه گذاری 23هزار میلیارد تومان بهره برداری شده است.

اردکانیان دو سد لاستیکی در بابلسر و فریدونکنار، دو نیروگاه مقیایس کوچک با ظرفیت 50مگاوات در بابلسر و بابل از دیگر پروژه‌های افتتاح شده در مازندران برشمرد و گفت: پروژه تأمین آب شرب سالم و پایدار برای مرکز استان مازندران از دیگر طرح‌ها است.

وزیر نیرو تصریح کرد : در پویش آ – ب تمرکز بر روز طرح‌هایی است که افتتاح می‌شود و بزودی پروژه بزرگ سه هزار و 600میلیارد تومانی نیروگاه 500مگاواتی برق بهره برداری می‌شود.

وی ادامه داد: همه دولت‌های پس از انقلاب به مدد منابع انسانی غنی که در صنعت آ ب و برق وجود دارد، یکی از زرین ترین کارنامه‌ها را بین کشورهای جهان داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها