موج
کدخبر : ۳۱۷۸۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317812

رئیس پلیس راهور استان البرز گفت: محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۳ جمعه هفته جاری تا ساعت ۱ بامداد از میدان امیرکبیر به سمت مازندران پیش بینی می‌شود و پایان محدودیت ترافیکی به تخلیه حجم ترافیک بستگی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز،  رئیس پلیس راهور استان در رابطه با محدودیت های ترافیکی اعمال شده پایان هفته در محورهای مواصلاتی استان البرز گفت: محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۳ جمعه هفته جاری تا ساعت ۱ بامداد از میدان امیرکبیر به سمت مازندران پیش بینی می‌شود و پایان محدودیت ترافیکی به تخلیه حجم ترافیک بستگی خواهد داشت.

رضا گودرزی ادامه داد: بر این اساس تردد  وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه  ۲۵ بهمن  ماه الی ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود.

گودرزی بیان داشت: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶  روز جمعه ۲۵ بهمن ماه جاری  تا تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود و طی این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس ممنوع است ضمن آنکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال می‌شود.

گودرزی گفت: در چنین شرایطی تردد وسیله نقلیه امدادی فقط با اجازه پلیس راه صورت می گیرد.

رئیس پلیس استان راهور البرز افزود: ترافیک صبحگاهی در لاین جنوبی آزاد راه کرج-قزوین و تهران-کرج  از مهرویلا تا پل کلاک گزارش شده است.

گودرزی با اشاره به لغزندگی جاده های استان گفت: در جاده چالوس و طالقان تردد پرحجمی نداریم اما طول مسیر با یخ زدگی سطح آسفالت جاده مواجه هستیم و با هماهنگی های انجام شده نمک پاشی توسط راهداری استان در حال انجام است.

گودرزی گفت: توصیه می‌شود مسافران از تجهیزات زمستانه، زنجیر چرخ همراه داشته باشند و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

وی اظهار داشت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها