موج
کدخبر : ۳۱۷۴۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317484

سرهنگ مجید صالح پور:

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ مجید صالح پور   رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان، گفت: مراسم با شکوه راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن با حضور و شرکت حداکثری اقشار مختلف مردم از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۲۲ بهمن  برگزار و تا ساعت ۱۳ ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با هدف تسهیل در آمد و شد و هرچه باشکوهتر برگزار شدن این مراسم از ساعت ۲۴ دوشنبه ممنوعیت توقف در طول بلوار ساحلی حد فاصل خیابان خورشیلات تا تقاطع خیابان بهادر جنوبی اجرا و از ساعت ۵ صبح روزسه شنبه ۲۲ بهمن ممنوعیت تردد درمسیر مذکور و طول بلوار شهید چمران  اجرا می شود.

 این مسئول انتظامی مسیرهای جایگزین برای تردد وسایل نقلیه خودروی و موتوری در زمان اجرای این مراسم  را بلوار امام خمینی (ره)، بلوار امام حسین (ع)، بلوار جمهوری اسلامی، بلوار پاسداران  و بلوار شهید رجایی دانست و اظهار کرد: شهروندان و رانندگان عزیز وسایل نقلیه می بایست ضمن همکاری بیش از پیش با نیروی انتظامی و ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای تردد در این مقطع زمانی از این مسیرهای اعلامی استفاده کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان به ویژه رانندگان وسایل نقلیه موتوری و خودرویی با پلیس در اجرای منظم و با شکوه این گونه مراسم، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه  هرگونه تردد و توقف وسایل نقلیه در زمان تعیین شده در محدوده اجرای طرح ترافیکی ممنوع  می باشد عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تردد یا توقف خودرو در این مسیر با متخلفان برابر قانون رفتار و ضمن اعمال قانون، وسیله نقلیه آنان با استفاده از جرثقیل حمل و به پارکینگ  انتقال می دهند.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس را اعلام کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها