موج
کدخبر : ۳۱۶۹۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316910

60 پروژه دولتی و 9 پروژه در بخش خصوصی امروز در البرز افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار البرز و مسئولان کرج ۶۹ طرح فردا در کرج افتتاح می شود که از این ۶۹ طرح ۶۰ پروژه دولتی و ۹ پروژه نیز خصوصی است.

میزان اعتبار پروژه های دولتی ۱۰۶ میلیارد تومان و پروژه های خصوصی نیز ۷۳ میلیارد تومان است. از این تعداد پروژه‌ای که فردا افتتاح می‌شود، ۳ طرح ورزشی نیز با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری می‌رسد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در سفر یک روزه خود به البرز که به مناسبت چهل و یکمین فجر شکوهمند انقلاب اسلامی انجام می‌شود چهار پروژه ورزشی در شهرستان‌های کرج و ساوجبلاغ را افتتاح می‌کند.

طبق برنامه ریزی، سلطانی فر ابتدا و از ساعت ۱۰ صبح با حضور در کرج، مجموعه دهکده ورزشی آفتاب مهرشهر را افتتاح می‌کند.

در ادامه وزیر ورزش و جوانان با حضور در خرمدشت، سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی این شهر را به بهره برداری می‌رساند.

افتتاح سالن ورزشی کوشک زر شهرستان ساوجبلاغ نیز آخرین برنامه سفر یکروزه وزیر ورزش و جوانان به استان البرز خواهد بود.

مجموعه دهکده ورزشی آفتاب مهرشهر با هزینه ۱۱ میلیارد تومان، سالن ورزشی خرمدشت با اعتبار یک میلیارد تومان، زمین چمن مصنوعی خرمدشت با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان و سالن ورزشی کوشکذر ساوجبلاغ نیز با اعتبار یک میلیارد و دویست میلیون تومان آماده بهره برداری شده است.

همچنین ۶ طرح ورزشی زمین چمن مصنوعی نظرآباد، زمین چمن مصنوعی روستای عرب آباد و زمین چمن مصنوعی مهدی آباد ساوجبلاغ، زمین‌های چمن روستای سوهان، زمین چمن مصنوعی روستای امیرنان و زمین چمن مصنوعی روستای مهران طالقان نیز آماده بهره برداری است که در روز‌های دیگر دهه فجر با حضور مسئولان استان افتتاح می‌شود.

برای این پروژه‌های ورزشی نیز ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان هزینه شده است

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها