موج
کدخبر : ۳۱۶۷۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316775

آیت الله نوری همدانی:

آیت الله نوری همدانی گفت: روز به روز بعد از انقلاب پیشرفت بیشتری حاصل شده است،‌ بله نواقصی هم مربوط به معیشت مردم، گرانی و امثال آن هست اما ۲۲ بهمن روز نمایش عظمت، عزت و وحدت ملت ماست.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله حسین نوری همدانی درجلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم،‌ اظهار کرد: عظمت، فکر و فرهنگ ملت ایران در۲۲ بهمن در برابر دشمنانی که امروز مقابل ما صف آرایی کردند، متجلی می‌شود.

این مرجع عالی‌قدر بیان کرد: در۲۲ بهمن امسال که چهل و یکمین سالگرد تاسیس نظام مهم اسلامی است، مانند هر سال یک راهپیمایی عظیم برگزار خواهد شد.

وی افزود: هر سال که از عمر این نظام سپری می‌شود، به وسیله پیشرفت‌هایی که به وجود می آید، ما نسبت به این نظام قدردان‌تر می‌شویم و بهتر نظام اسلامی را می‌شناسیم.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: در این چند سال سپری شده از عمر انقلاب اسلامی، وقتی فکر می‌کنیم از لحاظ فکر و فرهنگ، پیشرفت‌های علمی در دانشگاه‌ها، پیشرفت‌هایی که در زمینه نظامی و جهاد در جبهه اسلام شکل گرفته و از لحاظ جریان‌های زندگی، شاهد ترقی و رشد بسیاری نسبت به قبل از انقلاب هستیم،‌ چرا که این نظام اسلامی،‌ ولایی و قرآنی است.

وی با اشاره به شرکت خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان کرد: بر همه آحاد واجب است که در روز ۲۲ بهمن در راهپیمایی شرکت کنند و با شور و عشق به میدان بیایند و با وحدت و اتحاد، پشتیبانی خود را از نظام اسلامی اعلام کنند و عزمت اسلام را نشان دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها