موج
کدخبر : ۳۱۶۴۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316465

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج از اجرای طرح زوج و فرد خودروها از پنجم اسفند ماه در کرج خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، مهدی حاج قاسمی گفت: طرح زوج و فرد خودروها این طرح با همکاری پلیس راهور با هدف کنترل ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان در هسته مرکزی شهر اجرایی می‌شود.

مهدی حاجی قاسمی ، با بیان اینکه ازدحام و ترافیک هسته مرکزی شهر در ایام پایانی سال که عمدتاً ناشی از مراجعه مردم به مراکز تجاری و فروشگاه‌ها جهت انجام خرید شب عید است، یکی از دغدغه های جدی مدیریت شهری کرج است، اظهار کرد: به منظور ساماندهی ترافیک و همچون سنوات گذشته شاهد اجرای طرح زوج و فرد خودروها از پنجم اسفند ماه جاری خواهیم بود.

دبیراول شورای اسلامی شهر کرج ساعت اجرای طرح مذکور را از ۱۶ تا ۲۱ عنوان کرد و ادامه داد: محدوده اجرای طرح نیز در نواحی شمالی هسته مرکزی شهر شامل بلوار بسیج (کاج)، پل آزادگان و خیابان مطهری، در نواحی جنوبی شامل بلوار دانش آموز، بلوار بلال و بلوار قدس (شاه عباسی)، در نواحی غربی شامل بلوار جمهوری و بلوار علامه جعفری و در نواحی شرقی شامل بلوار شورا و بلوار استقلال است.

حاجی قاسمی در پایان عنوان  کرد: چنانچه زیرساخت ها مهیا شده و سیستم کدینگ دوربین‌های سطح شهر فعال شوند، می‌توان طرح زوج و فرد خودورها را در سال آینده توسعه داد و آن را در ایام بیشتری از سال و در محدوده های مشخصی که از معضل ترافیک و راهبندان های عصرگاهی رنج می برند، اجرایی کرد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها