موج
کدخبر : ۳۱۶۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316452

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از افتتاح پروژه های راه وشهرسازی با اعتباری بالغ بر 722 میلیارد ریال همزمان با دهه فجر در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا قاری قرآن بیان کرد: همزمان با ایام مبارک دهه فجر 84 کیلومتر پروژه راهسازی با اعتباری بالغ بر 722 میلیارد ریال در سطح استان اصفهان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: 11 پروژه راهسازی بطول 84 کیلومتر ، 153 واحد مسکن مهر، 2 باب مسجد، یک باب مدرسه، پروژه توسعه ساختمان فرمانداری اصفهان و یک پروژه بازآفرینی شهری افتتاح، 8 مورد طرح جامع و تفصیلی و عملیات اجرایی دو پروژه راهسازی در سطح استان آغاز خواهد شد.

علیرضا قاری قرآن گفت: احداث باند دوم محورهای نایین – انارک بطول 32 کیلومتر، بادرود  – کاشان بطول 14 کیلومتر، دامنه - خوانسار - گلپایگان - خمین  بطول 3 کیلومتر،  کاشان – برزک - ورکان بطول 6 کیلومتر با اعتبار 468 میلیارد ریال از جمله پروژه هایی است که در بخش راهسازی و در دهه فجر افتتاح می شود.

وی افزود: تکمیل عملیات راهسازی و انجام آسفالت گرم محورهای باند دوم تیران – سامان بطول 6 کیلومتر، تقاطع غیر همسطح گلشن و واریانت اصلاح مسیر بطول 3.5 کیلومتر، سفید شهر – کاشان – نوش آباد بطول 9 کیلومتر و احداث میدان کفران بطول یک کیلومتر از دیگر پروژه های راهسازی در سطح استان است که در این ایام و با اعتباری بالغ بر 207 میلیارد ریال افتتاح می شود.

این مقام مسئول به افتتاح پروژه راههای روستایی در این ایام اشاره داشت و گفت: تکمیل و آسفالت گرم محور آغداش – اسلام آباد بطول 4 کیلومتر، بهسازی و آسفالت گرم محور شاپورآباد - محسن آباد بطول 3.5 کیلومتر و احداث محور مبارک آباد - اله آباد بطول 2.5 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 47 میلیارد ریال از دیگر پروژه های قابل افتتاح در این ایام است.

 علیرضا قاری قرآن اظهار داشت: در این ایام 153 واحد مسکن مهر قهجاورستان، یک باب مدرسه 12 کلاسه در شاهین شهر، 2 باب مسجد در شهرضا و شاهین شهر و بحث بازآفرینی بازار تاریخی شهرضا جمعا با اعتبار 110 میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

وی درخصوص پروژه های عمرانی آماده کلنگ زنی در دهه فجر گفت: باند دوم تیران - سامان بطول 14 کیلومتر و آسفالت محور چادگان بطول حدود 3 کیلومتر از جمله پروژه هایی است که عملیات اجرایی آن با اعتبار 280 میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

قاری قرآن از افتتاح پروژه توسعه ساختمان فرمانداری اصفهان در حوزه مهندسی و ساخت خبر داد و اظهار داشت: این ساختمان با مساحت 2350 متر مربع و با اعتبار 26 میلیارد ریال تکمیل و تحویل دستگاه بهره بردار می شود.

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان در پایان از تهیه طرح جامع و تفصیلی 8 شهر استان خبر داد و گفت: 3 طرح جامع شهرهای ورنامخواست، سده لنجان و سمیرم با اعتبار حدود 2 میلیارد ریال و طرح تفصیلی 5 شهر کلیشاد و سودرجان، خوانسار، خور، گلشهر و گلدشت با اعتبار 10 میلیارد ریال در این ایام تهیه و ابلاغ می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها