موج
کدخبر : ۳۱۶۳۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316372

همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی محقق شد؛

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تفاهمنامه همکاری فیمابین صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و دادگستری کل استان هرمزگان امضاء شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: همزمان با  ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، دادگستری استان هرمزگان و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با هدف افزایش آگاهی های عمومی و ارتقای قانون مداری در سطح جامعه تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

وی تصریح کرد: این تفاهم نامه همکاری در زمینه اطلاع رسانی به منظور ارتقای دانش حقوقی و قضایی جامعه امضا شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، تلاش مشترک به منظور ترویج فرهنگ پیشگیری و صلح و سازش ، افزایش رضایتمندی ارباب رجوع- حمایت از تولیدات رسانه ای پیشگیرانه و فرهنگی ،ارتقای سطح آگاهی عمومی نسبت به قوانین ومقررات و فرآیند رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری ،کاهش نرخ آمار و جرائم و  تخلفات در استان و توسعه زمینه های لازم برای استفاده حداکثری از ظرفیت های مشترک طرفین در پیشبرد برنامه های مدون  را از مهمترین مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد.

صالحی اظهار داشت :  سعی می کنیم  در راستای این تفاهمنامه برنامه های متنوعی برای استفاده عموم ساخته شود و مردم با حقوق خود بیش از پیش آشنا شوند.

وی یادآور شد: اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و مشارکت در تولید و پخش برنامه های رادیویی وتلویزیونی، تکریم ارباب رجوع، ترویج قانون مداری و پیشگیری از وقوع جرم در استان هرمزگان از دیگر مؤلفه های هدفگذاری شده در قالب این تفاهم نامه همکاری است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد: همزمان با آغاز گام دوم انقلاب اسلامی در نتیجه امضای این تفاهمنامه یک مسیر تحولی جهت بهره برداری عموم مردم گشوده شود و در پرتو ارتقای سطح همکاری های دستگاه قضایی و رسانه ملی ، کاهش چشمگیر جرایم و آسیب های اجتماعی محقق شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها