موج
کدخبر : ۳۱۶۲۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316278

همزمان با دهه مبارک فجر،

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از افتتاح ۱۰۸ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد اصفهان در دهه فجرامسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: همزمان با دهه مبارک فجر 10۸ خانوار نیازمند اصفهانی با کمک کمیته امداد استان اصفهان صاحب مسکن می شوند و کلنگ ساخت ۶۰ واحد دیگر نیز در این ایام به زمین خواهد خورد.

وی دهه فجر را فرصتی بزرگ برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: این نهاد اولین مولود انقلاب  و نشان دهنده اهمیت بالای رسیدگی به نیازمندان و محرومان در اندیشه امام خمینی است.

زارع ارائه خدمت خالصانه به نیازمندان را وجهه همت همه امدادگران این نهاد مقدس دانست و گفت: بیش از ۱۰۵ هزار خانوار نیازمند از خدمات متنوع کمیته امداد در استان اصفهان بهره مند هستند.

وی خدمت مسکن را یکی از اساسی ترین خدماتی عنوان کرد که به خانوارهای تحت حمایت ارائه می شود و ادامه داد: ۱۰۸ خانوار نیازمند اصفهانی در دهه فجر امسال با کمک این نهاد صاحب مسکن می شوند و کلنگ ساخت ۶۰ واحد دیگر نیز در این ایام به زمین خواهد خورد.

زارع همچنین گفت: علاوه بر واحدهایی که در دهه فجر افتتاح و در اختیار مددجویان قرار می گیرند، ۴۳۶ واحد دیگر نیز با همکاری کمیته امداد و خیران در سال جاری خریداری، احداث و یا تکمیل شده و در اختیار واجدین شرایط قرار گرفته است.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان توانمندسازی مددجویان را از اصول اساسی فعالیت این نهاد عنوان کرد و گفت: جهت گیری کلیه خدمات ارائه شده در صورت امکان به نحوی است که خانوار تحت حمایت به سمت توانمند شدن و استقلال مالی حرکت کند و تامین مسکن مناسب به ویژه در شهرهای بزرگ نقش مهمی در فراهم شدن بستر تحقق این هدف مهم دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها