موج
کدخبر : ۳۱۶۲۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316241

سعید حسینی پور:

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از حذف سهمیه سوخت تاکسی‌های فاقد پروانه در بندرعباس همزمان با تصویب و اعلام وزرات کشور، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید حسینی پور رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس در حاشیه بازدید از وضعیت تردد تاکسی های شهری در بندرعباس، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بر اساس اعلام اتحادیه تاکسی‌رانی کشور و براساس مصوبه هیئت وزیران و در راستای شناسایی تاکسی‌های فعال از غیر فعال، از ابتدای اسفندماه سال جاری سهمیه سوخت تاکسی‌های بدون پروانه حذف می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس افزود: پیرو این مصوبه، تاکسی‌های فاقد پروانه تا ۳۰ بهمن فرصت دارند تا نسبت به دریافت و تمدید پروانه خود اقدام کنند، در غیر این صورت در گام نخست از اول اسفند ماه سهمیه سوخت عمومی این گروه از ناوگان حذف خواهد شد.

حسینی‌پور اضافه کرد: یکی از اهداف تعریف شده در اجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت، اختصاص سهمیه سوخت به ناوگان حمل و نقل درون شهری است. 

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: پروانه تاکسیرانی معتبر با استناد به قوانین به قوانین و ضوابط حاکم بر تاکسیرانی شرط اصلی برای فعالیت و تردد تاکسی در سطح شهرها و همچنین دریافت هرگونه خدمات اداری از سوی سازمان های تاکسیرانی بوده و تاکسیرانان باید در خصوص تاریخ انقضاء پروانه تاکسیرانی خود دقت و اهتمام داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها