موج
کدخبر : ۳۱۶۱۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316170

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در مراسم آغاز برنامه‌های دهه فجر در کرمانشاه گفت: بیان خدمات نظام جمهوری اسلامی در شرایطی که دشمن با تمام توان سعی در تخریب خدمات انقلاب اسلامی دارد، بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، ابراز داشت: جمهوری اسلامی ایران در طول چهل سال گذشته خدمات زیادی داشته که باید به آن‌ها افتخار کنیم و در مسیر توسعه کشور بیش‌ازپیش تلاش کنیم.

وی با تأکید بر اینکه باید خدمات نظام به مردم گفته شود، اظهار داشت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به‌واسطه حساسیت‌های موجود داخلی و خارجی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی، بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است.

امام‌جمعه کرمانشاه

مسئولین خدمات نظام را برای مردم بیان کنند

امام‌جمعه کرمانشاه نیز در مراسم گرامیداشت آغاز دهه فجر در گلزار شهدای کرمانشاه با اشاره به اقدامات خوب‌صورت گرفته در چهل سال گذشته تاکنون، افزود: سخن گفتن از خدمات نظام در یک جلسه شدنی نیست، اما مسئولین باید در جلسات مختلف مردم را در جریان خدمات نظام بگذارند.

آیت‌الله علما بابیان این مطلب که سپاه باوجود تحریم‌ها پس از به شهادت رساندن سپهبد حاج قاسم سلیمانی به خواست مقام معظم رهبری و مردم مقتدرانه در برابر یاوه‌گویی‌های دشمن ایستاد، خاطرنشان ساخت: این سپاه تحریم شده توانست پاسخ کوبنده‌ای به جنایت آمریکا بدهد که نشان‌دهنده اقتدار کشور است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه تأکید کرد: وجود کمبودها و گرانی‌های سطح جامعه نباید مانع حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی بشود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها