موج
کدخبر : ۳۱۶۰۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316041

با تراکم بالای جمعیتی در فردیس و ضرورت ارائه خدمات شبانه‌روزی در این شهرطرح شهردار شب در فردیس اجرایی می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، شهردار فردیس صبح شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در صدد هستیم طرح "شهردار شب" با هدف نظارت دقیق تر بر خدمات شهرداری شب در فردیس اجرا شود.

محمد خسرو زاده عنوان کرد: خدمات شهرداری، محدود به ساعات و روزهای خاصی نیست بلکه بسیاری از وظایف شهرداری در خارج از ساعت اداری و ایام تعطیل و حتی زمانی که شهروندان در استراحت هستند، انجام می‌شود به همین دلیل نسبت به اجرای طرح شهردار شب در فردیس اقدام می‌کنیم تا نظارت بیشتری بر خدمات شبانه داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: نظارت بیشتر بر برنامه‌های فضای‌سبز، جمع آوری بهنگام پسماندهای خانگی و حمل زباله تا مرکز دفن ، تنظیف معابر اصلی و فرعی، کنترل وضعیت شبانه پارک و بوستان‌ها و شناسایی کاستی‌های فضای شهر در شبانگاهان از جمله روشنایی و غیره از فعالیت‌های عمده شهردار شب است.

خسروزاده با اشاره به تراکم بالای جمعیتی در فردیس و ضرورت ارائه خدمات شبانه‌روزی در این شهر تاکید کرد: در ایام تعطیلات و ساعاتی از شب موضوعاتی از جمله احتمال ساخت و ساز غیر مجاز و تخلیه خاک و نخاله‌های ساختمانی وجود دارد که تشدید نظارت بر عملکرد نیروها و اتخاذ تصمیمات مناسب و به‌موقع، تأثیر بسزایی در رضایتمندی شهروندان دارد.

وی تصریح کرد: با اجرای این طرح، هریک از مدیران فرصت تجربه‌اندوزی جدیدی را به دست می‌آورد که بسیار حائز اهمیت است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها