موج
کدخبر : ۳۱۵۹۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315989

به مناسبت دهه فجر؛

فرماندار خمیر از افتتاح و کلنگ زنی ۶۱ پروژه با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۴۳۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال در ایام الله دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان خمیر، اذعان داشت: ۵۶ پروژه با اعتبار ۲۶۵میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال و همچنین کلنگ زنی ۵ طرح عمرانی با سرمایه‌گذاری حدود ۱۷۰میلیارد ریال در شهرستان خمیر انجام خواهد شد.

فرماندار شهرستان خمیر  تصریح کرد: این پروژه ها در بخش بهداشت و درمان، عمران شهری، آموزش، بهزیستی و توانبخشی، مددجویی، بهسازی و عمران روستایی، راهسازی و حمل و نقل، ورزش و جوانان و اشتغالزایی است که اعتبارات آنها از محل منابع داخلی دستگاه ها، اعتبارات ملی ،استانی و همچنین خیرین و بخش خصوصی تامین شده است.

خواستار همچنین گفت: پروژه های بهداشت و درمان با اعتبار ۶۶ میلیارد ریال بیشترین اعتبارات را در دهه فجر امسال به خود اختصاص داده اند.

وی در ادامه به برنامه های فرهنگی و اجتماعی در دهه فجر در شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد:برگزاری همایش تالاب ها با حضور مقامات استانی و کشوری، یادواره شهدا، جشن انقلاب در شهرها و روستاهای شهرستان، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، نشست های معرفتی و بصیرتی و دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه های مهم در دهه مبارک فجر در این شهرستان است.

میرهاشم خواستار همچنین اظهار داشت: تقویت روحیه امید و افزایش اعتماد عمومی از جمله اهداف ویژه‌ برنامه‌های دهه فجر سال ۹۸ است که با استفاده از ظرفیت‌های مردمی در مناطق شهری و روستایی شهرستان اجرا می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این دهه فجر، که پایانش به انتخابات منتهی می شود شاهد انتخابات پرشوری در اسفندماه باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها