موج
کدخبر : ۳۱۵۸۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315845

در ایام الله مبارک دهه فجر انجام می شود؛

مدیر جهادکشاورزی سقز گفت: 51 عنوان پروژه با حدود 500 زیر پروژه، و با اعتبار 155 میلیارد ریال در گرامیداشت دهه فجر امسال در این شهرستان افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمد نافع علائی نیا در گفتگو با خبرنگاران  با اعلام این مطلب  اظهار داشت: با بهره برداری از این طرحها بیش از 500 خانوار از مزایای آن بهره مند برای 138 نفر اشتغالزایی و زمینه تثبیت 374 شغل فراهم می شود.

مدیر جهادکشاورزی سقز اضافه کرد: خدمات انبارداری و نگهداری محصولات کشاورزی و غذایی واقع در قیسلون، پروژه گوسفندداری صنعتی 300 راسی تُرجان، پروژه فعال سازی و خرید گاو شیری 30 راسی صنعتی در مجتمع آدینان از جمله طرحهای شاخصی است که در دهه فجر افتتاح می شود.

وی در ادامه افزود: ایجاد 17 زنبورستان، احداث و خرید 14 واحد گوسفند داشتی نیمه صنعتی و صنعتی، احداث و خرید 6 واحد گاو شیری و صنعتی، خرید یک واحد پرواربندی گوساله نیمه صنعتی، اجرای 211 هکتار سیستم های آبیاری تحت فشار(بارانی و قطره ای)، اجرای 345 هکتار سیستم های آبیاری کم فشار، توسعه 141 هکتار باغات انگور و بادام در زمین های دیم و آبی، بهره برداری از یک واحد بسته بندی تخم مرغ و تخم بلدرچین، پرورش قارچ خوراکی نیمه صنعتی و تجهیز ونوسازی 32 دستگاه ماشین های کشاورزی از دیگر طرحها وپروژه هاست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها