موج
کدخبر : ۳۱۵۵۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315522

فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: ۶۷ هزار و ۷۱۰ لیتر سوخت قاچاق از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان توسط مأموران انتظامی کشف‌شده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمد محمدی گفت: این میزان سوخت قاچاق شامل گازوییل و بنزین است که از قاچاقچیان و عرضه‌کنندگان سوخت قاچاق غیرمجاز کشف و ضبط‌شده است.

وی افزود: همچنین از ابتدای امسال تا پایان دی‌ماه با تلاش مأموران انتظامی قصرشیرین، ۲۲۴ فقره سرقت در این شهرستان کشف و در این رابطه نیز ۱۷۶ سارق دستگیرشده است.

فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: دستگیری ۵۴ قاچاقچی از مهم‌ترین اقدام‌های پلیس این شهرستان در ۱۰ ماه سپری‌شده از سال جاری است.

محمدی از دستگیری ۹۶ نفر معتاد و مصرف‌کننده مواد مخدر طی امسال خبر داد که این معتادان تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شده‌اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تا پایان دی، ۶ هزار و ۴۰۰ لیتر سموم کشاورزی، ۶ هزار و ۴۸۰ کیلو قند و ۱۳ عدد سر سیلندر که همگی قاچاق بوده توسط پلیس کشف‌شده است.

محمدی افزود: کشف ۲۹۲ عدد انواع قرص روان‌گردان و بیش از پنج کیلوگرم انواع مواد مخدر از دیگر اقدام‌های صورت گرفته در این شهرستان است.

فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: همچنین امسال ۳۷۷ دستگاه خودرو و ۲۲۹ دستگاه موتورسیکلت متخلف در این شهرستان توقیف‌شده که سلب آسایش، آرامش و ایجاد مزاحمت برای شهروندان، تردد با پلاک مخدوش، سرعت غیرمجاز، آلودگی صوتی در معابر و حرکات مارپیچ و خطرناک مهم‌ترین دلایل توقیف این وسایط نقلیه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها