موج
کدخبر : ۳۱۵۰۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315026

امام جمعه قم:

امام جمعه قم با اشاره به اهمیت انتخابات پیش‌رو گفت: این انتخابات حلقه اقتدار نظام جمهوری اسلامی را تقویت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله علیرضا اعرافی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قم، با اشاره به اینکه مردم ایران در طول این سال‌ها بارها ثابت کرده‌اند که هیچ گاه تسلیم آمریکا نخواهد شد، اظهار کرد: امروزه مشکلات بسیاری برای مردم به وجود آمده است و مسئولان باید در راستای رفع این مشکلات اقدامات لازم را انجام دهند.

وی گفت: موشک باران پایگاه نظامی عین الاسد آزمون بزرگی بود که نیروهای مسلح از آن پیروزمند بیرون آمدند.

اعرافی خطاب به «برایان هوک رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا» در تهدید ترور سردار قاآنی، گفت: اگر این فرمانده سپاه قدس را هم ترور کنید، موشک‌هایمان بقیه پایگاهایتان را در هم خواهد کوبید.

اعرافی افزود: اگر شما راه گذشته خود را ادامه دهید ما هم مسیر موشک باران پایگاه‌های نظامی‌تان را دنبال خواهیم کرد.

امام جمعه موقت قم تاکید کرد: ملت ایران در بهمن ماه سال جاری آزمون بزرگی در راهپمیایی ۲۲ بهمن دارد که می‌تواند اقتدار و عظمت نظام را تقویت کند.

وی گفت: هیچ بهانه‌ای از هیچ گروه و فرقه‌ای برای عدم حضور انتخابات دوم اسفندماه سال جاری در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای مجلس خبرگان قابل قبول نیست.

او افزود: باید به افراد پاکدست و مدیر در این انتخابات رای داده شود، حضور و مشارکت پرشور، اخلاق مداری و انتخاب افراد اصلح مهمترین اصول در انتخابات پیش رو است.

وی گفت: عده‌ای در ایران و در منطقه درصدد تطهیر آمریکا از جنایت‌های صد سال اخیر هستند که به هیچ عنوان قابل هضم و باور نیست.

خطیب جمعه قم ابراز کرد: همچنین تطهیر چهره رژیم پهلوی خط دیگری است که در داخل کشور و فضای مجازی دنبال می‌شود.

اعرافی گفت: رژیم پهلوی سلسله‌ای بوده که استقلال و اقتدار ملت ایران را فروخته و در میان سلسه‌های پادشاهی بدترین عملکرد را داشته است.

وی تصریح کرد: همچنین عده‌ای درصدد این هستند که دستاوردهای ۴۰ سال انقلاب اسلامی را کوچک سازی کنند.

اعرافی ابراز کرد: دست‌هایی در کار است تا عظمت انقلاب و اسلام را کوچک و بی‌اثر کند و موفقیت‌های ۴۰ سال گذشته را کم و بی‌ارزش جلوه دهد.

وی همچنین بیان داشت: تقوا مهم‌ترین شاخص در خودسازی است و در قرآن کریم بیش از ۷۰ مرتبه به صورت مستقیم به رعایت تقوا امر شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها