موج
کدخبر : ۳۱۴۹۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314913

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از توقیف 165 دستگاه وسیله نقلیه متخلف طی یک هفته در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا خدادوست گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف برخورد با وسایل نقلیه طی یک هفته 165 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در اصفهان شناسایی و توقیف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این طرح 51 دستگاه موتورسیکلت و 114 دستگاه خودروی متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند: نداشتن پلاک، ، پلاک مخدوش، انجام حرکات نمایشی، ایجاد آلودگی صوتی، ایجاد مزاحمت برای شهروندان و دور دور کردن را از جمله دلایل عمده توقیف این وسایل نقلیه متخلف عنوان کرد.

وی هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و خاطرنشان کرد: این طرح به صورت مداوم و مستمر در دستور کار قرار دارد و پلیس اجازه نخواهد داد عده ای معدودی از افراد جامعه امنیت و آرامش مردم را با اعمال مجرمانه و خلاف خود سلب کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: نیروهای پلیس با بکارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کنند و لازم است شهروندان نیز به منظور مشارکت در امنیت جامعه هرگونه جرم و نا امنی و موارد مشکوک را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به ماموران پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها