موج
کدخبر : ۳۱۴۷۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314774

آرش اخوان طبسی خبر داد:

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از مشخص شدن نفرات برتر مسابقات آزاد مهارت آرایشگران برتر به میزبانی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، آرش اخوان طبسی نفرات برتر و شاخص مسابقات آزاد مهارت آرایشگران برتر در دو حرفه چهره پردازی و پیرایش کودک را اعلام کرد.

وی بیان داشت: در حرفه چهره پردازی حمید قربانی، علی رستمی و محمدرضا ستاری منش از استان اصفهان به ترتیب نفرات اول تا سوم و در حرفه پیرایش کودک بشیر مهدوی ورپشتی از استان همدان رتبه اول، محمدرضا ستاری منش از استان اصفهان رتبه دوم، امیرحسین فارابی و رضا عاشوری از استانهای اصفهان و فارس رتبه سوم را کسب نمودند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: مسابقات آزاد مهارت آرایشگران برتر در دو حرفه چهره پردازی و پیرایش کودک با حضور 80 رقابت کننده از استانهای سراسر کشور از بیست و نهم لغایت سی ام دی ماه سال جاری در محل سالن سنجش و ارزشیابی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان برگزار گردید که از این تعداد 19 نفر نیز موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

گفتنی است، 20 نفر از داوران مسابقات آزاد مهارت آرایشگران برتر از استان های اصفهان، فارس، اردبیل، اهواز، تهران، کرج و کرمانشاه بر عملکرد رقابت کنندگان نظارت ویژه داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها