موج
کدخبر : ۳۱۴۳۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314334

55 مرکز نیکوکاری با کمک خیرین و سازمان های ذیربط از ابتدای سال جاری تا کنون در البرز فعال شد.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز روز یکشنبه گفت: ارائه خدماتی همچون تهیه مسکن، تهیه جهیزیه، اعطای سبد کالا به نیازمندان و مشارکت در کمک به زلزله زدگان و آسیب دیدگان حادثه سیل  فعالیت دارند.

محمد محمدی فرد با بیان اینکه توسعه اجتماعی و ابعاد مردمی کمیته امداد امام (ره) ازجمله مهمترین  اهداف و سیاست‌های برنامه ۶ساله این نهاد است، افزود: در  مراکز نیکوکاری محله محور با توجه به اینکه معتمدان محلی اشراف کامل و مناسبی بر وضعیت مددجویان و نیازمندان ساکن در محلات دارند، ارائه خدمات به محرومان و امور خیریه با ضریب اطمینان مطلوبی انجام می‌شود.

وی با اشاره به برخی فعالیت‌های انجام‌شده در مراکز نیکوکاری فراگیر گفت: مراکز نیکوکاری اصناف و بازاریان، فرهنگیان و امام حسن مجتبی علیه‌السلام  در جشن نیکوکاری و حوادث زلزله و سیل اخیر در کشور خدمات قابل‌توجهی را به محرومان و مردم عزیز استان‌های آسیب‌دیده از بلایای طبیعی ارائه کردند.

محمدی فرد استفاده از ظرفیت پزشکان، کسبه، فعالان امور عمرانی، تأسیساتی و سایر صنوف در ارائه خدمات رایگان یا با تخفیف ویژه به مددجویان و نیازمندان را ازجمله فعالیت‌های مهم و اثربخش مراکز نیکوکاری برشمرد.

کمیته امداد استان البرز حدود ۵۵ هزار مددجو تحت پوشش دارد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها