موج

مدیر مخابرات منطقه کردستان خبر داد:

مدیر مخابرات منطقه کردستان در بازدید سرزده از مرکز 2020 سنندج، ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با مشتریان، از کاهش زمان انتظار مشتریان با مرکز 2020 منطقه کردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت در بازدید از مرکز 2020 و امور مشتریان شهرستان سنندج و قسمت های مختلف که به صورت حضوری انجام شد اظهارداشت: یکی از پایه های اساسی مشتری مداری پاسخگویی روشن و شفاف به مشتریان است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان در این بازدید جزئیات و روند پاسخگویی این مرکز را از نزدیک مشاهده نمود و بر چگونگی ونحوه پاسخگویی اپراتورها به منظور تحقق رضایت مشتریان تاکید داشت.

حکمت با اشاره به اهمیت پاسخگویی در حداقل زمان ممکن و جلب رضایت مشتریان در تحقق اهداف مخابراتی و شعار ارتباطی فراگیر خاطر نشان ساخت: تعامل دوسویه با مشتریان و شفافیت در پاسخگویی صحیح در جهت تحقق رضایت مشتریان از اهداف اصلی و اساسی است که موجب رسیدن به اصل مشتری مداری در منطقه می شود.

وی زمان صف انتظارِ هر مشترک با مرکز 2020 مخابرات را به صورت میانگین 15 تا 20 ثانیه اعلام کرد و افزود: زمان انتظار مشتریان برای برقراری ارتباط با اپراتورها نسبت به گذشته کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه اپراتورهای سامانه 2020 منطقه کردستان به صورت 24 ساعته در چهار شیفت کاری پاسخگوی تماس و رفع مشکلات اینترنت پرسرعت مشتریان استان هستند، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون به تعداد بیش از 305 هزار و 55 تماس پاسخ داده اند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به آمار اعلام شده که بیانگر پاسخگویی به بیش از 95 درصدِ تماس های مشتریان از سوی اپراتورهای2020 استان است، ابراز داشت: چند درصد تماس های پاسخ داده نشده به علت قطع کردن ارتباط از سوی مشترک و یا بعضا بروز مشکلات فنی می باشد.

وی در ادامه این بازدید به صورت راندومی با چند مشترکِ مرکز 2020 تماس تلفنی داشت و از نحوه پاسخگویی و رفع مشکل مطرح شده توسط اپراتورها اطمینان حاصل نمود.

مدیر مخابرات منطقه کردستان، یادآورشد: در حال حاضر تعداد 98 هزار و 726 هزار پورت اینترنت پرسرعت به مشتریان در سطح استان واگذار شده است.

در این بازدید اپراتورهای مرکز 2020 نیز به بیان مسائل و مشکلات خود پرداخته و از حسن توجه مدیر مخابرات منطقه کردستان  در جهت رفع مشکلات و دغدغه های خود تقدیر وتشکرکردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها