موج

فرماندار ساوجبلاغ:

فرماندار ساوجبلاغ بر اینکه هیئت بازرسی انتخابات بازوان توانمند هیئت اجرایی هستند و می‌توانند بر برگزاری یک انتخاباتی سالم اثر گذار باشندتاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، فرماندار ساوجبلاغ ظهر یکشنبه در نشست با هیئت بازرسی انتخابات شهرستان ساوجبلاغ، گفت: برای ما در اجرای انتخابات جناح و دیدگاه‌های سیاسی مهم نیست و هر فرد با هرگرایش سیاسی که از فیلتر قانون گذر کند برای ما محترم است و طبق قانون با آن برخورد می‌شود.

ابوالقاسم پالیزگیر گفت: هیئت بازرسی انتخابات بازوان توانمند هیئت اجرایی هستند که می‌توانند اثر گذار بر برگزاری یک انتخاباتی سالم باشند.

وی در ادامه افزود: حوزه بازرسی با نظارت بر اجرای انتخابات موجب کشف حقایق و بررسی روند برگزاری و کمک به هیئت اجرایی می‌شود.

فرماندار ساوجبلاغ  با بیان اینکه تلاش ما رعایت مُر قانون و حضور حداکثری مردم در انتخابات است، گفت: در نهایت هر فردی که منتخب مردم باشد برای ما به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قابل احترام است.

وی با تاکید به اعضای هیئت بازرسی شهرستان، گفت: باید به نحوی کار شود که حقی از کسی ضایع نشود و اظهارات با مستندات کامل باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها