موج

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال خبر داد:

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: به پاس احترام به مقام والای شهید سردار قاسم سلیمانی میدان اصلی شهرک نمک آبرود و ساختمان اداری در دست احداث به نام این شهید مزین می شود و به زودی نماد اسطوره ای در این میدان نصب می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مهندس حمیدرضا ربیع پور در مراسم یادبود سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شهرک نمک آبرود چالوس اظهار داشت : سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی را یک انسان کامل دانست که دارای اوصاف روحی و اخلاقی زیادی مانند اخلاص ،وارستگی ، ایمان  کامل و ازخودگذشتگی بوده و ازجمله افراد معدودی است که اعمال صالحشان همواره دافع انواع بلایا برای زمینیان است.

وی تصریح کرد: عقل حیران می‌ماند که به محض انتشار خبر شهادت فرمانده سپاه قدس تمام انسانها در ایران و حتی در دنیا از کوچک گرفته تا بزرگ و از مسلمان تا غیرمسلمان و پیرو هر مسلک و مشرب و آیینی بی اختیار اشک ریخته و این چنین در مراسم استقبال و بدرقه پیکر پاک آن بزرگوار و همرزمانش صحنه‌ها و حماسه‌های کم نظیر می‌آفرینند.

ربیع پور بیان داشت : امنیت امروز خود را مدیون تلاش‌های سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش هستیم و سالها و ماهها باید بگذرد تا شخصیت این بزرگ مرد شناخته شود.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال تصریح کرد: شجاعت در مجاهدت و عدالت محوری از صفات بارز ایشان بود و همین صفات سبب جهانی شدن سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی شد و او را در دل های مردم جای داد.

ربیع پور ادامه داد: این سردار رشید اسلام علاوه بر حضور در جبهه های حق علیه باطل، در کمک به محرومان نیز پیشگام بود.

وی  تاکید کرد: یاد و خاطره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی از ذهن ملت ایران، سوریه، عراق، لبنان، یمن ، فلسطین و تمامی کشورهای آزادی خواه هرگز فراموش نخواهد شد و همه ما قدردان زحمات و مجاهدت های او هستیم و خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال تصریح کرد: سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در تمام عمر بر روی اعتقاد خود ایستادگی کرد و سال ها در انتظار شهادت زندگی کرد و در نهایت به هدف خود رسید.

ربیع پور اضافه کرد: سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی نماد مبارزه با تروریسم جهانی و داعش بود و خدمات وی به اسلام ماندگار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها