موج
کدخبر : ۳۰۹۳۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309338

سرهنگ دوم پاسدار ابراهیم خادمی زاده خبر داد؛

معاون هماهنگ کننده تیپ امام سجاد (ع) استان هرمزگان از اجرای نمایش مدافعان حرم به مناسبت برگزاری کنگره ملی 1500 شهید این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ دوم پاسدار ابراهیم خادمی زاده معاون هماهنگ کننده تیپ  امام سجاد (ع) استان هرمزگان از اجرای نمایش مدافعان حرم به مناسبت برگزاری کنگره ملی 1500 شهید این استان خبر داد.

وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای اسلام علی الخصوص شهدای مدافع حرم، اظهار داشت: این نمایش با موضوع تفهیم چرایی حضور مدافعین حرم و مقابله با گروه تروریستی داعش برگزار می شود.

سرهنگ دوم پاسدار خادمی زاده با بیان اینکه صیانت از اسلام و جوامع اسلامی وظیفه هر مسلمانی است، بیان داشت: بازسازی وقایع اتفاق افتاده در این زمینه برای مخاطبان با استفاه از ادوات نظامی، پرده های نمایشی و روایتگری، زمینه ای برای بصیرت افزایی مردم و جوانان فراهم می کند.

معاون هماهنگ کننده تیپ امام سجاد (ع) افزود: عملیات ساخت و فضا سازی محل برگزاری نمایش مدافعان حرم توسط بسیجیان و هنرمندان بندرعباسی از هفته گذشته آغاز شده است و مراحل پایانی خود را سپری می کند.

گفتنی است؛ این نمایش هم زمان با برگزاری کنگره ملی 1500 شهدای استان هرمزگان از یکم تا 5 دی ماه برای عموم مردم در ضلع شمالی مسجد جامع بندرعباس برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها